Aktualności

SZKOLENIA, WARSZTATY, TRENINGI - SZANSA NA ROZWÓJ ZAWODOWY

Poprzez różne formy dokształcania i stymulowania rozwoju pracownik osiąga poziom kompetencji wymagany na wyższych stanowiskach, co otwiera mu dalszą drogę awansu zawodowego.

 

W latach siedemdziesiątych amerykański badacz Super, pracując nad teorią rozwoju zawodowego założył, że pracownik wyposażony jest w stały i niepowtarzalny wzór zdolności oraz cech osobowości, które obiektywnie mogą być zmierzone i skojarzone z obiektywnymi wymaganiami zadań zawodowych.

 

Obecnie już wiemy, że na efektywność zawodową pracownika mają wpływ nie tyle jego trwałe cechy osobowości, ale jego kompetencje, których poziom ulega zmianie pod wpływem różnego rodzaju oddziaływań. Poprzez szkolenia, warsztaty, treningi, programy coachingowe możemy wpływać na podnoszenie kwalifikacji pracownika do poziomu oczekiwanego na danym stanowisku. Ale to nie wszystko, poprzez różne formy dokształcania i stymulowania rozwoju pracownik osiąga poziom kompetencji wymagany na wyższych stanowiskach, co otwiera mu dalszą drogę awansu zawodowego.Wielu specjalistów zajmujących się rozwojem pracowników zastanawia się, jakie czynniki, poza wspomnianymi wyżej oddziaływaniami, wpływają na tempo rozwoju kompetencji. Czyli interesuje nas, co sprawia, że jeden pracownik w podobnych warunkach szybciej niż jego kolega nabywa danych kompetencji.

 

Czytaj więcej: http://nf.pl/po-pracy/co-ma-wplyw-na-rozwoj-zawodowy-pracownika,,8637,295

 

Sprawdź ofertę naszych szkoleń: http://adept.info.pl/szkolenia-zamkniete,4,pl.html

 

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczymy usługi doradczo-consultingowe.

 

Każdy projekt jest starannie przygotowywany pod kątem specyfiki branży i potrzeb indywidualnych naszych Klientów. Bazując na zmieniających się trendach rynkowych, doświadczeniu i wiedzy naszych Partnerów i pracowników staramy się podnosić jakość naszych usług oraz rozszerzać ofertę tak aby optymalnie zadowolić naszych Klientów.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

ADEPT Spółka Cywilna

 ul. Zacna 26

80-283 Gdańsk

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

 NIP 9571048507            Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

 

KONTAKT