Aktualności

EFEKTYWNOŚĆ SZKOLEŃ

Aktualny rynek rozpędził się do ekstremalnych prędkości i wiele firm nie nadąża za zmianami. W dzisiejszym świecie szkolenia nie są już po to, aby zdobyć przewagę nad konkurencją, a po to, by nie zostać w tyle. Praktyczna wiedza jest oczywiście potrzebna, ale nawet cała seria szkoleń podnoszących kompetencje pracownika, jeśli nie są ujęte w odpowiedni projekt, może niewiele pomóc. Przyrównać można to do półki, na którą dokładamy książki, z których nie ma możliwości skorzystać.

 

Na szkoleniach można uzyskać wiedzę, przećwiczyć umiejętności, zmienić postawę, spojrzeć na konkretny temat z innej perspektywy, ale to nie szkolenia naprawią firmy. Wiele szkoleń przeprowadzanych jest nawet bez stosownego rozpoznania potrzeb i bez podsumowania czy propozycji dalszych działań.

 

Co więc należy zrobić, aby inwestycja w szkolenia naprawdę zmieniła coś w firmie?

 

Skorzystaj z naszej oferty: SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

 

Czytaj więcej na: nf.pl

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania, których głównym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w profesjonalnej organizacji szkoleń i konferencji na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczymy usługi doradczo-consultingowe.

 

Każdy projekt jest starannie przygotowywany pod kątem specyfiki branży i potrzeb indywidualnych naszych Klientów. Bazując na zmieniających się trendach rynkowych, doświadczeniu i wiedzy naszych Partnerów i pracowników staramy się podnosić jakość naszych usług oraz rozszerzać ofertę tak aby optymalnie zadowolić naszych Klientów.

 

 

W latach 2015-2017 zostaliśmy Laureatem “Godła Firma Szkoleniowa”

Zaufali nam

ADEPT Spółka Cywilna

 ul. Zacna 26

80-283 Gdańsk

adept@adept.pl

 +48 58 341 32 04

 

 NIP 9571048507            Nr konta mBank 65 1140 2017 0000 4702 1233 6568

 

KONTAKT